LGD Siemyśl Goscino Kołobrzeg Karlino Białogard Ustronie Morskie Rymań Dygowo

Międzynarodowe Targi Poznańskie - Smaki Regionów

30-09-2019

Jak co roku w dniach 28 -30.09.2019 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się Targi Smaki Regionów 2019. W wydarzeniu tym uczetniczyła Pani Wiceprezes Stowarzyszenia LGD "Siła w Grupie" Elżbieta Kuczma. W ramach Targów Pani Elżbieta Kuczma prezentowała nasz lokalny produkt "Ogórek kołobrzeski", którego jest producentką. Na targach cieszył się on olbrzymim powodzeniem wśród rzeszy odwiedzających tereny targów. Targi Smaki Regonów to wydarzenie promujące produkty lokalne, które stanowią kilunarne dziedzictwo naszego kraju. Tu właśnie są prezentowane rarytasy z każdego zakątka Polski: m.in. oscypki, krupniok śląski, ogórek kołobrzeski, miody z rejonu dolnej Wisły, przetwory warzywne i owocowe, grzyby w zalewie czy wyśmienite nalewki przyrządzane zgodnie z recepturami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Takich smakołyków nie kupi się w supermarketach a popyt na nie jest ogromny. Mozna tu kupić żywność ekologiczną bez koserwantów przygotowaną często ( jak w przypadku Pani Elżbiety Kuczmy) przez małe rodzinne manufaktury. Warto w przyszłym roku wybrać się do Poznania.         

Adres

  • Adres: ul. IV Dywizji WP 58
    78-120 Gościno
  • Email: gcagoscino@op.pl
  • tel./fax: +48 94 35 13 371
  • Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 7.00-15.00
  • Licznik odwiedzin:
              

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR