LGD Siemyśl Goscino Kołobrzeg Karlino Białogard Ustronie Morskie Rymań Dygowo

Targi rolne w Barzkowicach

08-09-2019

W dniu 07 września Przedstawiciele Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Siła w Grupie" w Gościnie, brała udział w Targach Rolnych Agro Pomerania w Barzkowicach. Jest to jedno z największych wydarzeń rolniczych w naszym kraju. Biorą w nim udział udział wystawcy krajowi i zagraniczni. Spotkanie to daje możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych i branżowych. Nasze Stowarzyszenie reprezentowali Prezes Włodzimierz Wróbel oraz Wiceprezes Pani Elżbieta Kuczma, która jednocześnie reprezentowała przedsiębiorców prezentując produkt lokalny 'Ogórek Kołobrzeski". Jednocześnie w tym czasie realizowane były "Polsko-Szwedzkie dni przedsiębiorczości" w których biorą udział Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania "Siła w Grupie" z Gościna, Loklana Grupa Działania "Powiatu Świdwińskiego"  ze Świdwina, "Centrum Inicjatyw Wiejskich" z Łobza, Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo w Rozwoju" z Wolina, Lokalna Grupa Działania "Gryflandia" z Gryfic, Stowarzyszenie Dolonoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich z Gryfina oraz Lokalna Grupa Działania "Sydost Leader Ideell trening" ze Szwecji.

 

Adres

  • Adres: ul. IV Dywizji WP 58
    78-120 Gościno
  • Email: gcagoscino@op.pl
  • tel./fax: +48 94 35 13 371
  • Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 7.00-15.00
  • Licznik odwiedzin:
              

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR