LGD Siemyśl Goscino Kołobrzeg Karlino Białogard Ustronie Morskie Rymań Dygowo

Podpisanie umowy w Urzędzie Marszałkowskim

05-09-2019

W dniu 04 września 2019 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie została popisana przez wicemarszałka województwa Jarosława Rzepę umowa, przyznająca zachodniopomorskim loklanym grupom działania fundusze na realizację projektu pod nazwą "Polsko - Szwedzkie Dni Przedsiębiorczości". W ramach projektu odbędą się: Targi przedsiebiorczości, wyjazd studyjny do Szwecji, szkolenie dla przedsiębiorców. Działania te mają na celu wymianę dobrych praktyk w zakresie prowadzenia rozwoju, rozwoju marketingu przedsiebiorstw, a także nawiązać transgranczną współpracę polsko-szwedzką.          W przedsięwzięciu udział biorą  Lokalna Grupa Działania "Powiatu Swidwińskiego" (koordynator projektu), "Centrum Inicjaty Wiejskich" z Łobza, Stowarzyszenie Lokalnej Grupy Działania "Siła w Grupie" z Gościna, Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo w Rozwoju" z Wolina, Lokalna Grupa Działania "Gryflandia" z Gryfic, Stowarzyszenie Dolonoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich z Gryfina oraz Lokalna Grupa Działania ze Szwecji "Sydost Leader Ideell trening". Unijne wsparcie z WPROW 2014-2020 na realizację projektu to blisko 270 tys. zł. Całkowity jego koszt wynosi ok 330 tys. zł. Umowa została podpisana w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalna grupą działania"

Zdjęcia plik do pobrania

 

 

Adres

  • Adres: ul. IV Dywizji WP 58
    78-120 Gościno
  • Email: gcagoscino@op.pl
  • tel./fax: +48 94 35 13 371
  • Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 7.00-15.00
  • Licznik odwiedzin:
              

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR